Tere, tere, tere!
Väga tore on sellise ilusa ilmaga sellist e-kursust päikeselise päevaga alustada.
EESMÄRK
E-kursuse eesmärk on saada nelja nädalaga enda vanast mööblitükist uus ja värske, sellele vähe raha kulutades. Pean väga oluliseks ise tegemist ja oma kätega millegi loomist. Arvan, et peale selle kursuse läbimist on igaüks uhke oma kätetöö üle ja see töödeldud mööblitükk saab kodus olulise koha vääriliseks.
Kursus on edukalt läbitud siis, kui mööblitükk on saanud uue ja värske väljanägemise. Kursuse lõppedes peaks õppija tundma, et järgmine kord saab ta naha restaureerimise ja isetegemisega ise hakkama.
Minu e-kursus koosneb neljast postitusest. Iga nädal kirjutan siia iga blogipostituse samm-sammult tervema ja ilusama diivani poole.
Oma e-kursust alustan sellega, et tutvun kõigi kursusel osalejatega, ning tutvustan ka oma remonti vajavat diivanit. Kõigile minu e-kursusel osalejale saadan kõik vajalikud vahendid naha paranduseks ja hoolduseks.
NB! SELLEL KURSUSEL TÖÖTAME AINULT NAHKMÖÖBLIGA!
Ootan kõigilt e-kursusele registreerijatelt ka iganädalast blogimist protsessist. Esimeseks ülesandeks on valmis vaadata omale blogi aadress ja ka mööblitükk. Esimene postitus siis kõigi poolt tutvustus. Ootan kindlasti kõigilt hästi palju pilte, siis saan kindlasti palju nõu anda. Palun siis esimese postituse link kopeerida selle blogi kommentaaridesse.
Lisan siia siis ka enda diivani pildi, mis loodetavasti on neljanda nädala lõpuks jälle värske ja ilus.
Juba järgmine nädal, kui alustame suurte aukude remontimist ja siis räägime rohkem ka vahenditest. Kui on küsimusi, siis ootan kirju otse facebooki postkasti või whatsappi, neis kahes kohas olen alati kättesaadav.
Tsau-Pakaa!

Tere! Leidsin teie nahaparandamise blogi. Äkki saate/oskate aidata. Vaja käetugede peal naha remont teha. Või uued tükid peale kleepida. Päris nahavahetuseks kuhugi töökotta viia eriti ei tahaks. kalvi@terasroos.ee 53310965
VastaKustuta